swe  dk

GRATIS RÅDGIVNING

​Vores eksperter står til rådighed med rådgivning

Rådgivningen er på alle måder uforpligtende og gratis

Henvendelse til:
WaterCare

Stejlebjergvej 14

5610 Assens​

Tlf. 70 25 65 37

info@watercare.dk

Kontakt en medarbejder/afdeling

Administration

Henrik Rønnest
Administrerende Direktør
Tlf.: 7025 6537

E-mail: ​info@watercare.dk​

Bogholderi​

Salg & Markedsføring

Line Gren Hansen

Salgskoordinator

Tlf.: 7025 6537

E-mail: line@watercare.dk

Gitte Rimfort

Salgsassistent

Tlf.: 7025 6537

E-mail: gitte@watercare.dk

Morten Lund
​Salgsassistent

Tlf.: 7025 6537

E-mail: mdl@watercare.dk

​​

Kristian Bruun Nielsen

Marketingkoordinator

Tlf.: 7025 6537

E-mail: kristian@watercare.dk

Produktion​

Palle Christoffersen

Produktionschef

Tlf.: 7025 6537

E-mail: palle@watercare.dk

Produktudvikling (R&D) / projekt afdeling

​Jacob Leksander Kristensen

Projektleder

Tlf: 7025 6537

E-mail: jacob@watercare.dk

Nikolaj Reid Harder Rasmussen

Udviklingsingeniør

Tlf.: 7025 6537

E-mail: nikolaj@watercare.dk

Produktion – Støbeafdeling

Kenneth Lunde
Vedligeholdelse- og kvalitetsansvarlig (støbningen)
Tlf.: 7025 6537
E-mail: kenneth@watercare.dk

​WaterCare

Stejlebjergvej 14

5610 Assens

CVR: 26 01 76 37

​​

KONTAKT​

​Telefon: +45 70 25 65 37

E-mail: info@watercare.dk

Ordre: ordre@watercare.dk

Faktura: bogholderi@watercare.dk

Se åbningstider HER