Medarbejdere

Medarbejdere

Direktion

Nick Rønsner

Adm. direktør, CEO
nick@watercare.dk
Tlf: 54 34 31 82

Jacob Leksander

Udviklingsdirektør, R&D
jacob@watercare.dk
Tlf: 42 92 21 67

Henrik Rønnest

Direktør for forretningsudvikling
henrik@watercare.dk

Medarbejdere

Salg & Administration

Morten Lund

Michel Christensen

Bruno Jørgensen

Frank Lagoni

Ekstern sælger
frank@watercare.dk
Tlf: 22 17 77 83

Gitte Rimfort

Salgs- & Logistikkoordinator
gitte@watercare.dk
Tlf: 70 25 65 37

Christian Fecht

Area Sales Manager Sweden
christian@watercare.se
Tlf: 010-255 98 80

Medarbejdere

Marketing

Sine Andersen

Marketingkoordinator
sine@watercare.dk

Medarbejdere

Økonomi

Bo Nissen

Økonomi- og administrationschef
bo@watercare.dk

Vickie Pedersen

Kontorassistent
vickie@watercare.dk

Medarbejdere

Indkøb & Produktion

Lars Bo Hansen

Fabrikschef
lbh@watercare.dk

Thomas Radza Andersen

Stefan Lykke

Produktionstekniker
sl@watercare.dk

Medarbejdere

Udvikling

Jonas Groth

Projektleder
jonas@watercare.dk

Martin Diedrich

Udviklingsingeniør
martind@watercare.dk

Meran Faek

Udviklingsingeniør
mf@watercare.dk

Medarbejdere

Lager & Fragt

Bjarne

Lageransvarlig

Ole

Produktionsmedarbejder

Patrick

Produktionsmedarbejder

Michael

Produktionsmedarbejder

Christoph

Lagerassistent

Medarbejdere

Montage

Henrik

Produktionsmedarbejder

Lars

Produktionsmedarbejder

Tuan

Produktionsmedarbejder

Thomas

Produktionsmedarbejder

Oleh

Produktionsmedarbejder

Denys

Produktionsmedarbejder

Lars

Produktionsmedarbejder

Emil

Produktionsmedarbejder

Mykola

Produktionsmedarbejder

Dmytro

Produktionsmedarbejder

Medarbejdere

PTA

Geir

Smed

Anders

Produktionsmedarbejder

Medarbejdere

Støber

Steen

Støber

Duc

Støber

Mihail

Støber

Martins

Støber

Søren

Støber

Kim

Støber

Andreas

Støber